Tokat İl Koordinatörlüğü

 • IPARD Proje Yardım Masası
  IPARD Proje Yardım Masası

  IPARD Programı ve program kapsamında uygulanacak projelere ilişkin sorularınızı IPARD Proje Yardım Masası sistemi üzerinden yazılı olarak yada 444 8535 no'lu telefon ile bizlere iletebilirsiniz.

 • Kuruluş Amacımız
  Kuruluş Amacımız

  Varlık sebebimiz; AB ve Uluslararası kuruluşlardan sağlanan kaynakların ülkemizde kırsal kalkınma programlarının uygulanmasına yönelik faaliyetlerde kullanılmasını sağlamaktır.

 • İlimizde Desteklenen Sektörler
  İlimizde Desteklenen Sektörler

  İlimizde hangi sektörlerin desteklendiğini öğrenmek ve yatırım yapmayı planladığınız, uygulamayı düşündüğünüz yatırım konusunun, destekleme kapsamında olup olmadığını öğrenmek için tıklayınız.

 • IPARD Proje Hazırlığı
  IPARD Proje Hazırlığı

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), çıkmış olduğu Başvuru Çağrı İlanları kapsamında IPARD Proje Hazırlığı ile ilgili kamuoyuna önemli hatırlatma. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Protokol İmzalayan Bankalar
  Protokol İmzalayan Bankalar

  Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile Protokol İmzalayan Bankalar, Kredi Garanti Fonu, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Bilgi Güvenliği Politikamız
  Bilgi Güvenliği Politikamız

  Kurumumuzda Sektörel Antlaşma çerçevesinde 2012 yılında BGYS kurulmuştur ve her yıl denetimler ile sürdürülmektedir. Sertifikamız 28.12.2020 tarihinde ISO/IEC 27001:2017 olarak yenilenmiştir ve 28.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

  Cimer